Taška cez rameno Wenger
Kód: WG18262166Podrobný popis
Taška cez rameno z kolekcie švajčiarskej značky Wenger v čiernej farbe.- 2 vonkajšie vrecká na zips na prednej strane li>
- Popruh cez rameno s voLiteľnou dĺžkou li>
- Ideálne na doklady, mobilný telefón, kľúče a ďalšie drobnosti li>
- Možno použiť na menšie tablety li>
- vývod na slúchadlá li>
- Madlo na nosenie v ruke li>
- Možno použiť ako tašku do lietadla ul>
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tašky cez rameno |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Rozměry V x Š x H: | 28 x 19 x 9 |
| Výška: | 28 cm |
| Šířka: | 19 cm |
| Hloubka: | 9 cm |
| Objem: | 4 L |
| Farba: | čierna |
| Hmotnost: | 0,30 kg |
| Farba detail: | čierna |
| Materiál: | textil |
| Špecifikácia materiálu: | polyester |
| Rozšířený: | 4 L |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | Wenger |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Precízne spracovanie kvalitného koženého tovaru a príslušenstva
Viac ako 100 rokov kvality!
Písal sa rok 1893, kedy bola v Delémont, v srdci švajčiarskeho kantónu Jura, založená firma Wenger.
Bezvýhradná vášeň pre inovácie, precíznosť a čistú zručnosť viedli k úspechu tejto spoločnosti. Ako výrobca pravých švajčiarskych nožov si Wenger bleskurýchlo získal svetové povedomie o svojej značke, uznanie i popularitu.
V priebehu rokov vyspela firma na vedúcu značku medzinárodného merítka u obchodnej batožiny. V súčasnej dobe ponúka Wenger vysoko kvalitné kožené výrobky, doplnky a cestovné príslušenstvo. Tie zahŕňajú cestovné kufre, štýlové brašne, kozmetické tašky, vystužené batohy na notebooky či komfortné širokú škálu tašiek na kolieskach. Typické sú pre túto značku farby - čierna, červená a biela. Avšak celý rad produktov sa robí v kombinácii so šedou a niektoré hlavne športovejšie produkty v ďalších veselých farbách. S výrobkami od tejto značky sa nestratíte a máte istotu 100% kvality.
