Thule Crossover batoh 21l
Kód: TL-TCBP115KPodrobný popis
Thule Crossover batoh, 21L, v čiernej farbe. Ideálna batožina na cestovanie i každodenný pohyb po meste - tento ľahký batoh vás nesklame v žiadnej situácii.
p>
- Súčasťou hlavného oddielu je vyvýšené polstrované vrecko s bezpečnostným popruhom na notebook určené pre 15 palcový MacBook Pro & reg; a tiež vrecko pre iPad & reg;. li>
- Vďaka zipsu na zadnej strane môžete ľahko vybrať iPad & reg ;, bez toho aby ste museli otvárať hlavný oddiel. li>
- Tepelne tvarovaná nárazuvzdorná bezpečnostná zóna SafeZone ochráni váš smartphone a slnečné okuliare. li>
- Kanáliky pre prúdenie vzduchu na chrbtovej časti zaisťujú vetranie. li>
- Priedušné dierované ramenné popruhy s nastaviteľným hrudným pásom pre maximálne pohodlie. li>
- Ďalší oddiel s organizérom, do ktorého možno prehľadne uložiť príslušenstvo, prenosnú elektroniku, časopisy aj desiatu. li>
- Predné vrecko na drobnosti, ktoré treba mať stále po ruke. li>
- Postranné vrecká na zips pre pohodlný prístup k fľaši s vodou a potrebným drobnostiam. li>
- Batoh je vybavený niekoľkými madlami, vďaka ktorým sa ľahko prenáša. li>
- Ľahká a odolná textília je odolná voči vode. li> ul>
Dodatočné parametre
| Kategória: | Batohy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Rozměry V x Š x H: | 45,5 x 30 x 29 |
| Výška: | 45,50 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Hloubka: | 29 cm |
| Objem: | 21 L |
| Farba: | čierna |
| Hmotnost: | 1,09 kg |
| Farba detail: | čierna |
| Materiál: | textil |
| Špecifikácia materiálu: | Nylon |
| Rozšířený: | 21 L |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | Thule |
| Kapsa na notebook: | 15 |
| Určení: | Pánské |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Cestovná batožina Thule pre náročných
Thule - švédska kvalita s viac ako sedemdesiatročnou tradíciou
Spoločnosť Thule má svoje korene vo Švédsku, kde bola založená farmárom a milovníkom outdoorových športov Erikom Thulin v roku 1942. Z malej rodinnej spoločnosti sa stala celosvetovo známa špičková firma. Dnes je však naozaj globálnou značkou, stala sa svetovým lídrom v poskytovaní riešení prepravy vecí pre aktívne rodiny, milovníkov outdooru či pre profesionálnych športovcov.
Portfolium výrobkov spĺňa vysoké nároky na bezpečnosť a dizajn, takže zaisťujú maximálnu ochranu Vášho vybavenia. Firma Thule vyrába jedny z najkvalitnejších produktov, ktoré sú na trhu k dostaniu. Všetky výrobky sú pravidelne podrobované veľmi náročným testom.
Medzi vlastné priority, na ktorých bola od samého začiatku firma postavená, patrí solídne kvalita, odolnosť proti opotrebeniu, funkčnosť, úcta k prírode, neustále inovácie a tiež nadčasový dizajn.
Špičková batožina, cestovné tašky, batohy a kufre tejto renomovanej a svetoznámej prémiové značky splní očakávania aj náročnejších zákazníkov. Sú vyrobené z tých najkvalitnejších materiálov, disponujú mnohými detailmi a sú naozaj prvotriedne a precízne spracované. Cieľom je vždy vytvárať lepšie produkty a tým aj lepšie zážitky pre zákazníkov. Aj preto má firma mnoho verných zákazníkov po celom svete.
Thule rozumie aktívnemu životnému štýlu, je skrátka tým najlepším parťákom pre aktívných a športovo založených zákazníkov. Produkty umožňujú maximálnu slobodu pohybu. Užite si veľa nového dobrodružstva a ničím nerušenej radosti zo života.
