Thule Subterra púzdro na MacBook® 13" TSS313 - čierne
Kód: TL-TSS313BKPodrobný popis
- Tenké riešenie všetko v jednom, ktoré ochráni 13" MacBook® Air/Pro/Retina aj iPad® alebo iPad® mini.
- Vnútorná plyšová výstelka zaručuje ľahké vyberanie aj ukladanie notebooku a chráni ho pred poškriabaním.
- Do predného vrecka na zips je možné ľahko uložiť iPad®mini alebo iné príslušenstvo.
- Ochráňte svoj hardvér pomocou rohov polstrovaných penou.
- Jednoduchý prístup vďaka dobre uchopiteľným zipsom.
- Pevné materiály odolné voči vode.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tašky na notebook |
|---|---|
| Záruka: | 2 |
| Rozměry V x Š x H: | 26 x 3 x 35 |
| Výška: | 26 cm |
| Šířka: | 3 cm |
| Hloubka: | 35 cm |
| Farba: | čierna |
| Hmotnost: | 0,25 kg |
| Materiál: | textil |
| Špecifikácia materiálu: | Nylon |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | Thule |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Cestovná batožina Thule pre náročných
Thule - švédska kvalita s viac ako sedemdesiatročnou tradíciou
Spoločnosť Thule má svoje korene vo Švédsku, kde bola založená farmárom a milovníkom outdoorových športov Erikom Thulin v roku 1942. Z malej rodinnej spoločnosti sa stala celosvetovo známa špičková firma. Dnes je však naozaj globálnou značkou, stala sa svetovým lídrom v poskytovaní riešení prepravy vecí pre aktívne rodiny, milovníkov outdooru či pre profesionálnych športovcov.
Portfolium výrobkov spĺňa vysoké nároky na bezpečnosť a dizajn, takže zaisťujú maximálnu ochranu Vášho vybavenia. Firma Thule vyrába jedny z najkvalitnejších produktov, ktoré sú na trhu k dostaniu. Všetky výrobky sú pravidelne podrobované veľmi náročným testom.
Medzi vlastné priority, na ktorých bola od samého začiatku firma postavená, patrí solídne kvalita, odolnosť proti opotrebeniu, funkčnosť, úcta k prírode, neustále inovácie a tiež nadčasový dizajn.
Špičková batožina, cestovné tašky, batohy a kufre tejto renomovanej a svetoznámej prémiové značky splní očakávania aj náročnejších zákazníkov. Sú vyrobené z tých najkvalitnejších materiálov, disponujú mnohými detailmi a sú naozaj prvotriedne a precízne spracované. Cieľom je vždy vytvárať lepšie produkty a tým aj lepšie zážitky pre zákazníkov. Aj preto má firma mnoho verných zákazníkov po celom svete.
Thule rozumie aktívnemu životnému štýlu, je skrátka tým najlepším parťákom pre aktívných a športovo založených zákazníkov. Produkty umožňujú maximálnu slobodu pohybu. Užite si veľa nového dobrodružstva a ničím nerušenej radosti zo života.
