Bezpečnostná ľadvinka Traveller
Kód: T192121-01Podrobný popis
Bezpečnostná ľadvinka nemeckej značky Traveller v obľúbenej čiernej farbe okolo pása na peniaze. Tenké prevedenie na schovanie pod oblečenie.
- Pre doklady a iné cennosti.
- Je možné pripnúť okolo pása pod oblečenie.
- Nastaviteľná dĺžka popruhu s prackou.
- Logo značky na prednej strane.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ostatné |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Rozměry V x Š x H: | 13 x 24 x 0,5 |
| Výška: | 13 cm |
| Šířka: | 24 cm |
| Hloubka: | 0,5 cm |
| Objem: | 1 L |
| Farba: | čierna |
| Hmotnost: | 0,10 kg |
| Farba detail: | čierna |
| Materiál: | textil |
| Špecifikácia materiálu: | Nylon |
| Rozšířený: | 1 L |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | Traveller |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
