Cestovná taška na kolieskach Bench Travel
Kód: 64166-5700Podrobný popis
Všestranná cestovná textilná taška 54 cm na kolieskach v ružovej farbe značky Bench v atraktívnom dizajne.
- 2 solídne inline kolieska na rohoch tašky.
- Hlavné vrecko na dvojcestný zips.
- Ochrana medzi kolieskami proti odreniu.
- Výsuvné hliníkové madlo s aretáciou polohy.
- Vonkajšie vrecko na zips na drobnosti.
- Kvalitné masívne zipsy, ktoré na hlavnom vrecku uzamknúť kaštieľom.
- Možno nosiť v ruke.
- Vnútorný priestor rozdelený sieťovinou na menšie vrecká
- Popruhy vonkajšie na sťahovanie tašky
- Vhodné ako palubná batožina
Dodatočné parametre
| Kategória: | na kolieskach |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4002282182449 |
| Rozměry V x Š x H: | 54 x 35 x 23 |
| Výška: | 54 cm |
| Šířka: | 35 cm |
| Hloubka: | 23 cm |
| Objem: | 27 L |
| Zvětšení objemu: | Ne |
| Farba: | ružová |
| Hmotnost: | 2,60 kg |
| Kolieska: | 2 kolieska |
| Farba detail: | růžová/vínová |
| Materiál: | textil |
| Špecifikácia materiálu: | polyester |
| Rozšířený: | 27 L |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | Bench |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Značka Bench
pochádza z Anglicka z mesta Manchester kedy v roku 1989 začala navrhovať tričká ovplyvnené skateboardingom. V priebehu rokov sa vyvinula na globálnu značku životného štýlu zastúpená vo viac ako 30 krajinách po celom svete. Rozšírila sa do celej Európy, Kanady a Austrálie. Stala sa neoddeliteľnou súčasťou sektora street a activewear. Teraz je v sortimente značky Bench pánske a dámske oblečenie, tašky cez rameno, plážové tašky, cestovné tašky, mestské a študentské batohy, ľadvinky a rôzne ďalšie cestovné doplnky. Značka Bench od skromných začiatkov až po globálny status zostala relevantná a verná tým, že sa neustále snaží vytvárať inovatívne a módne produkty inšpirované skutočnými ľuďmi a skutočnými životmi, ktoré vedú. Zámer značky zostáva dodnes rovnaký a to vytvárať módu do veľkomesta.
Spojením kreatívneho dizajnu a kvality sa vytvoril športový urban look s eleganciou, ktorá z Teba urobí naozajstnú módnu ikonu. Nechaj sa zlákať našou ponukou rôznych produktov značky Bench. Nechaj sa inšpirovať a objav svoj štýl.
