Cestovný kufor Fabrizio Ornament retro 4W L
Kód: 10342-70-2900Podrobný popis
Cestovný kufor veľkosti L vyrobený z plastového materiálu značky Fabrizio v modernej krémovej farbe. Vydajte sa na cesty s modernými kuframi radu Ornament retro v atraktívnom dizajne. Solídne spracovanie a použité materiály uchvátia každého začínajúceho aj pokročilejšieho cestovateľa. p>
- Výsuvná rukoväť s aretáciou polohy li>
- 4 solídne kolieska li>
- Hlavný vstup s dvojcestným zipsom li>
- Horné i bočné madlo li>
- Vnútri textilná podšívka s potlačou li>
- bezpečnostné popruhy, sieťované vrecko na zips li>
- Kódový zámok li> ul>
Dodatočné parametre
| Kategória: | Veľké škrupinové kufre 67-81 cm |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Rozměry V x Š x H: | 75 x 51 x 29 |
| Výška: | 75 cm |
| Šířka: | 51 cm |
| Hloubka: | 29 cm |
| Objem: | 89 L |
| Zvětšení objemu: | Ne |
| Farba: | krémová |
| Hmotnost: | 4,20 kg |
| Kolieska: | 4 kolieska |
| Farba detail: | krémová |
| Materiál: | ABS |
| Špecifikácia materiálu: | ABS |
| Rozšířený: | 89 L |
| Zámok: | kódový zámok |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | Fabrizio |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Značka Fabrizio patrí do portfólia nemeckej firmy Sieber s históriou od roku 1652. V priebehu storočí sa firma vypracovala medzi najvýznamnejších výrobcov tašiek v Európe s produkciou väčšou ako 5 miliónov kusov ročne. Pod značkou Fabrizio sa vyrába široká škála plážových tašiek, ktoré si vybudovali veľmi dobrú povesť a stali sa lídrom v tomto segmente v Nemecku. V ponuke je tiež široký program pre cestovanie ako sú cestovné textilné a plastové kufre všetkých veľkostí, cestovné tašky, batohy a mnoho rôznych cestovných doplnkov. Všetko je vyrobené tak, aby pre Vás bolo cestovanie čo najpohodlnejšie. Vlastné dizajnové oddelenie dohliada na najnovšie trendy v móde a navrhuje najnovšie kolekcie. Pre zaistenie vysokých štandardov kvality sú tašky vyrábané len z kvalitných funkčných materiálov, ktoré sú priebežne monitorované počas výrobného procesu. Nezávislé uznávané skúšobné ústavy (napr. Nemecké TÜV a LGA) vykonávajú podrobnejšie testy našich produktov.
