Cestovný kufor SCION L
Kód: 9470-15Podrobný popis
Plastový kufor, 76 cm, v limetkovej farbe s prelisovaním z kolekcie nemeckej značky D&N na 4 otočných kolieskach o 360 stupňov v modernom dizajne.
p>
- Uzatváranie zipsom li>
- Bočné i horné madlo je plastové li>
- Vnútorná textilná podšívka s potlačou li>
- Vnútorné vrecko na zips li>
- textilná prepážka vo vnútri kufra li>
- Kombinačný zámok TSA na boku kufra zaisťujúci jazdce zipsu li>
- Kufor je vyrobený z materiálu zabezpečujúceho pevnosť a odolnosť voči poškriabaniu li> ul>
Dodatočné parametre
| Kategória: | Veľké škrupinové kufre 67-81 cm |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4026062947158 |
| Rozměry V x Š x H: | 76 x 48 x 28 |
| Výška: | 76 cm |
| Šířka: | 48 cm |
| Hloubka: | 28 cm |
| Objem: | 94 L |
| Farba: | zelená |
| Hmotnost: | 4,10 kg |
| Kolieska: | 4 kolieska |
| Farba detail: | zelená |
| Materiál: | ABS |
| Špecifikácia materiálu: | ABS |
| Rozšířený: | 94 L |
| Zámok: | TSA zámok |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | D&N |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Špecialista na kožené výrobky, cestovné batožiny a príslušenstvo
Firma bola založená ako veľkoobchod s koženým tovarom určeným predovšetkým pre obchodnú oblasť. Sídlo podniku sa nachádza v Hachenburg (Westerwald) v Nemecku. Počas svojho pôsobenia bol jej sortiment rozšírený o cestovné batožiny - cestovné kufre, cestovné tašky, kozmetické kufre, tašky do lietadla a ďalšie cestovné doplnky. Všetky produkty sú vyrábané podľa dlhoročných postupov, patentovaných ISO certifikáciami. V roku 2007 bol pre optimalizáciu logistických procesov sprevádzkovaný moderné rozsiahly sklad. Najväčší dôraz kladú prednostne na dobrý servis, kvalitu výrobkov a priaznivý pomer medzi kvalitou a cenou.
