Cestovný kufor Wenger Evo Lite L
Kód: W7203-22-29Podrobný popis
Plastový cestovný kufor švajčiarskej značky Wenger série Evo lite, 75 cm, v čiernej farbe.- 2 plastové rúčky li>
- Hliníková výsuvná trolej s aretáciou polohy li>
- 4 kolieska otočné o 360 stupňov li>
- masívne zipsy na zatváranie kufra li>
- Integrovaný kombinačný zámok TSA na boku kufra li>
- Vnútorná textilná podšívka s potlačou li>
- Vnútorné vrecko na zips li>
- Poistné popruhy li>
- Kvalita bez kompromisu ul>
Dodatočné parametre
| Kategória: | Veľké škrupinové kufre 67-81 cm |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Rozměry V x Š x H: | 75 x 50 x 27 |
| Výška: | 75 cm |
| Šířka: | 50 cm |
| Hloubka: | 27 cm |
| Objem: | 94 L |
| Zvětšení objemu: | Ne |
| Farba: | čierna |
| Hmotnost: | 4,40 kg |
| Kolieska: | 4 kolieska |
| Farba detail: | čierna |
| Materiál: | polykarbonát |
| Špecifikácia materiálu: | polykarbonát |
| Rozšířený: | 94 L |
| Zámok: | TSA zámok |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | Wenger |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Precízne spracovanie kvalitného koženého tovaru a príslušenstva
Viac ako 100 rokov kvality!
Písal sa rok 1893, kedy bola v Delémont, v srdci švajčiarskeho kantónu Jura, založená firma Wenger.
Bezvýhradná vášeň pre inovácie, precíznosť a čistú zručnosť viedli k úspechu tejto spoločnosti. Ako výrobca pravých švajčiarskych nožov si Wenger bleskurýchlo získal svetové povedomie o svojej značke, uznanie i popularitu.
V priebehu rokov vyspela firma na vedúcu značku medzinárodného merítka u obchodnej batožiny. V súčasnej dobe ponúka Wenger vysoko kvalitné kožené výrobky, doplnky a cestovné príslušenstvo. Tie zahŕňajú cestovné kufre, štýlové brašne, kozmetické tašky, vystužené batohy na notebooky či komfortné širokú škálu tašiek na kolieskach. Typické sú pre túto značku farby - čierna, červená a biela. Avšak celý rad produktov sa robí v kombinácii so šedou a niektoré hlavne športovejšie produkty v ďalších veselých farbách. S výrobkami od tejto značky sa nestratíte a máte istotu 100% kvality.
