Cestovný kufor John Travel Marshal 4w L
Kód: 6012-08Podrobný popis
Elegantný plastový kufor 77 cm španielskej značky John Travel v šedej farbe línie Marshal s prelismi prúžkami. Tento cestovný kufor je vyrobený z ABS materiálu.
- Plastové horné a bočné madlo na nosenie v ruke.
- Výsuvná trolley s aretáciou polohy.
- 4 kolieska otočné o 360 stupňov.
- Kombinačný zámok TSA na zamknutie jazdcov zipsu na bočnej strane kufra.
- Vnútorné vrecká.
- Vnútorná textilná podšívka s potlačou.
- Poistné popruhy.
- Interiér s obojstranným baliacim systémom.
- Logo značky na prednej strane.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Veľké škrupinové kufre 67-81 cm |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8413150601287 |
| Rozměry V x Š x H: | 77 x 51 x 29 |
| Výška: | 77 cm |
| Šířka: | 51 cm |
| Hloubka: | 29 cm |
| Objem: | 96 L |
| Zvětšení objemu: | Ne |
| Farba: | sivá |
| Hmotnost: | 4,30 kg |
| Kolieska: | 4 kolieska |
| Farba detail: | sivá |
| Materiál: | ABS |
| Špecifikácia materiálu: | ABS 100% |
| Rozšířený: | 96 L |
| Zámok: | kódový zámok |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | JOHN TRAVEL |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
KTO JE JOHN TRAVEL?
John bol britský gentleman – noblesný, precízny, vždy pripravený na nové zážitky. Jedného dňa, unavený rutinou, si vzal svoj dáždnik, kabát, klobúk a kufor... a vydal sa na cestu. Chcel vidieť svet. Dodnes sa hovorí, že ho niekto zazrel v Belize, iný v Singapure alebo snáď v Ríme. Nech už je pravda akákoľvek, jedno je isté - John Travel žije v každom cestovateľovi, ktorý túži objavovať nové miesta.
Značka John Travel je stvorená pre všetkých, ktorí zdieľajú jeho dobrodružného ducha. Ponúka cestovné kufre a doplnky, ktoré sú štýlové, funkčné a odolné - presne také, aké potrebujete na každú výpravu, či už mierite do rušného veľkomesta alebo na pokojnú pláž.Ľahké materiály, inteligentné úložné riešenie, premyslený dizajn. John Travel spája kvalitu, dostupnosť a 29 rokov skúseností s výrobou batožiny, ktoré vás budú verne sprevádzať na cestách.
Každý cestovateľ potrebuje dokonalú batožinu. A ty... už si videl Johna? 🚀
