Cestovný kufor Traveller RIO 2W XS
Kód: T191700-04Podrobný popis
Cestovný textilný kufor 48,5 cm s dvoma kolieskami nemeckej značky Traveller série RIO v šedej farbe. Plastové ochrany okolo koliesok bránia proti predratiu kufra. Vybrať si môžete zo štyroch veľkostí tejto série.
- Výsuvná rukoväť s aretáciou
- Hlavná kvapa s dvojcestným zipsom
- 2 zapustené kolieska
- 2 plastové body pre rovné státie kufra
- Horné a bočné madlo
- Vnútri ochranné popruhy, vrecko na zips vo veku kufra
- Plastová ochrana okolo koliesok
- Logo značky vpredu kufra a na jazdcoch zipse
- Táto veľkosť kufra je akceptovaná väčšinou leteckých spoločností ako palubná batožina
Dodatočné parametre
| Kategória: | Palubné kufre do 55 cm |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Rozměry V x Š x H: | 48,5 x 34 x 20 |
| Výška: | 48,5 cm |
| Šířka: | 34 cm |
| Hloubka: | 20 cm |
| Objem: | 28 L |
| Zvětšení objemu: | Ne |
| Farba: | sivá |
| Hmotnost: | 2,24 kg |
| Kolieska: | 2 kolieska |
| Farba detail: | sivá |
| Materiál: | textil |
| Špecifikácia materiálu: | polyester |
| Rozšířený: | 28 L |
| Zámok: | bez zámku |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | Traveller |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
