Kozmetická taška Dielle
Kód: 472-05Podrobný popis
Kozmetická taška, 30 cm, v modrej farbe talianskej značky Dielle.
p>
- Vrecko na zips na prednej strane li>
- hlavné vrecká na zips li>
- putko pre nosenie v ruke alebo zavesenie li> ul>
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kozmetické tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8033650203042 |
| Rozměry V x Š x H: | 20 x 30 x 11 |
| Výška: | 20 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Hloubka: | 11 cm |
| Objem: | 6 L |
| Farba: | modrá |
| Hmotnost: | 0,25 kg |
| Farba detail: | modrá |
| Materiál: | textil |
| Špecifikácia materiálu: | polyester 600D |
| Rozšířený: | 6 L |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | Dielle |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Moderné technológie spracovania kože a dynamická batožina
Dielle je spoločnosť s dlhou históriou v oblasti koženého tovaru a cestovných batožín, ktorá trvá po dve generácie podnikania. DIELLE spája skúsenosti a dynamiku, kultúru produktu a kontinuálny výskum najnovších materiálov a technológií.
Výskum, štýl a dizajn sú vyvinuté vďaka vysoko špecializovaným pracovníkom. Jednotlivé kolekcie sú vyrábané s využitím najmodernejších technológií a strojov, zároveň pri zachovaní dojmu ručnej výroby a nezameniteľného talianskeho dizajnu.
