LEGO Friends Emma and Chico Optimo - školská aktovka, 2 dielny set
Kód: 20109-2004Podrobný popis
Školská aktovka Optimo je perfektný pre prvý stupeň základnej školy. Praktická, ľahká školská aktovka má všetko dôležité na zvládnutie školských povinností, vrátane odnímateľného batôžku na cvičebný úbor a predné termo vrecká na desiatu, udržujúci ju čerstvú po celý deň. Na prednej strane aktovky sa nachádza špeciálne vrecko na peračník. Na stranách nájdete priehľadnou a sieťovanou kapsu napr. Na fľašu s vodou, ovocia, či drobné predmety. V hlavnom vrecku nájdete priehradku pre ťažšie predmety, ktorá ich udrží u chrbta a zaistí rovnomerné rozloženie hmotnosti, všitou menovku alebo pútko na kľúče, na ktoré je možné pripojiť napríklad aj LEGO peňaženku či LEGO kapsičku. Školská aktovka Optimo je vyrobená z materiálu odpudzujúceho vodu i nečistoty. Aktovka ponúka vysoký komfort pri nosení vďaka ergonomicky tvarovanému zadnému panelu, nastaviteľným a polstrovaným ramenným popruhom a nastaviteľnému hrudnému popruhu. Na zaistenie čo najvyššej bezpečnosti dieťaťa má aktovka reflexné prvky po všetkých stranách batohu.Popis aktovky:
- moderný dizajn s LEGO® motívom
- ľahká konštrukcia, hmotnosť len 750 g
- ergonomicky tvarovaný chrbát
- pevné plastové dno
- špeciálny klipy na uchytenie batôžku na cvičebný úbor
- nastaviteľné, polstrované ramenné popruhy s reflexnými prúžkami pre väčšiu bezpečnosť
- nastaviteľný hrudný popruh
- vystužená rukoväť príjemná do ruky
- predné termo vrecko na desiatový box, bočné sieťované vrecko a priehľadné vrecko
- pod príklopkou na suchý zips je špeciálne vrecko na peračník a hlavné vrecko na zips
- priehradka pre ťažšie predmety, ktorá udrží ťažšie predmety u chrbta a zaistí rovnomerné rozloženie hmotnosti
- menovka a odopínateľný klip na kľúče vo vnútri batohu
Rozmery: 28 x 40 x 22 cm
Hmotnosť: 750 g
Objem: 16 l
Materiál: 300D polyester
Dodatočné parametre
| Kategória: | Školské sety |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Rozměry V x Š x H: | 40 x 28 x 22 cm |
| Výška: | 40 cm |
| Šířka: | 28 cm |
| Hloubka: | 22 cm |
| Objem: | 16 L |
| Farba: | ružová |
| Hmotnost: | 0,75 kg |
| Farba detail: | ružová |
| Materiál: | textil |
| Špecifikácia materiálu: | 300D Polyester |
| Rozšířený: | 16 L |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | LEGO |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
