Taška do lietadla d&n
Kód: 6420-12Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Moderná taška do lietadla nemeckej značky D&N v modernej červenej farbe. Taška má popruh cez rameno, madlo na hornej časti a možno ju zavesiť na rukoväť cestovného kufra. Hlavný úložný priestor je ideálny na dokumenty. Je vhodná aj ako palubná batožina. Kvalitné spracovanie i použité materiály patria medzi prednosti tejto cestovnej batožiny. p>
- Hlavné vrecká s dvojcestnými zipsami li>
- Predné vrecká na zips li>
- nastaviteľný a v prípade potreby aj úplne odopínací ramenný popruh li>
- 2 uši s výstužou, ktoré možno spojiť k sebe pomocou suchého zipsu li>
- možno zavesiť na rukoväť cestovného kufra li>
- Priehradky vo vnútri li> ul>
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tašky do lietadla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4026062642121 |
| Rozměry V x Š x H: | 30 x 41 x 15 |
| Výška: | 30 cm |
| Šířka: | 41 cm |
| Hloubka: | 15 cm |
| Objem: | 13 L |
| Farba: | červená |
| Hmotnost: | 0,60 kg |
| Farba detail: | červená |
| Materiál: | textil |
| Špecifikácia materiálu: | Nylon |
| Rozšířený: | 13 L |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | D&N |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Špecialista na kožené výrobky, cestovné batožiny a príslušenstvo
Firma bola založená ako veľkoobchod s koženým tovarom určeným predovšetkým pre obchodnú oblasť. Sídlo podniku sa nachádza v Hachenburg (Westerwald) v Nemecku. Počas svojho pôsobenia bol jej sortiment rozšírený o cestovné batožiny - cestovné kufre, cestovné tašky, kozmetické kufre, tašky do lietadla a ďalšie cestovné doplnky. Všetky produkty sú vyrábané podľa dlhoročných postupov, patentovaných ISO certifikáciami. V roku 2007 bol pre optimalizáciu logistických procesov sprevádzkovaný moderné rozsiahly sklad. Najväčší dôraz kladú prednostne na dobrý servis, kvalitu výrobkov a priaznivý pomer medzi kvalitou a cenou.
