Cestovný kufor Tamaris Style 4W L
Kód: TM1103-06Podrobný popis
Škrupinový cestovný kufor značky Tamaris v ružovej farbe so striebornými doplnkami. Vybavte sa na cesty s elegantnými a štýlovými kufre Tamaris z kolekcie Joy, kufre sú vyrobené z pevného polykarbonátu s prímesou ABS, ktorá dodáva kufre špecifickú textúru. Tie sa tak stávajú odolnejšie voči poškriabaniu. Výrobca povoľuje jazdiť aj po 2 kolieskach, aj keď je kufor štvorkolieskový. Doplňte si tento kufor sadou rôznych veľkostí.
- Výsuvná rukoväť s trojitou aretáciou polohy
- 4 tichá dvojité kolieska
- Hlavný vstup s dvojcestným zipsom
- Integrovaný kombinačný TSA zámok
- Horné madlo aj postranné madlo
- Vnútri fixačné popruhy, textilné podšívka, vrecká na zips
- Táto veľkosť je vhodná na dlhšie cesty
- logo Tamaris
Dodatočné parametre
| Kategória: | Veľké škrupinové kufre 67-81 cm |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4053204051565 |
| Rozměry V x Š x H: | 77 x 51x 30 |
| Výška: | 77 cm |
| Šířka: | 51 cm |
| Hloubka: | 30 cm |
| Objem: | 90 L |
| Zvětšení objemu: | Ne |
| Farba: | ružová |
| Hmotnost: | 4,30kg |
| Kolieska: | 4 kolieska |
| Farba detail: | ružová |
| Materiál: | ABS / Polykarbonát |
| Špecifikácia materiálu: | ABS / Polykarbonát |
| Rozšířený: | 90 L |
| Zámok: | TSA zámok |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | Tamaris |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
