Dámska taška Hedgren String Satoshi 14
Kód: HSTG06-916Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Veľmi kvalitná taška cez rameno športového vzhľadu od belgickej značky Hedgren String Satoshi vo svetlo fialovej (podľa výrobcu orchid ice) farbe. Na prvý pohľad môže Satoshi pôsobiť ako obyčajná tote taška - štýlové farebné bloky a kontrastné detaily ale napovedajú, že sa jedná o niečo výnimočné. Rovnako ako všetky tašky z kolekcie String ponúka aj Satoshi možnosť prispôsobenia objemu, takže sa do nej ľahko zmestí ešte viac vecí - ideálny spoločník na cesty. A aj keď ju využívate v najmenšej možnej kapacite, Satoshi vás rozhodne nesklame. Dlhé uchá a odnímateľný ramenný popruh ponúkajú rôzne spôsoby nosenia, zatiaľ čo polstrovaná priehradka na 14" notebook vám umožní pracovať aj na cestách. Vnútri nájdete priestor na dokumenty formátu A4, telefón, fľašu s vodou, dáždnik a samozrejme aj pútko na kľúče. Mäkký vonkajší materiál je vodoodpudivý a čiastočne. dotvárajú typický vzhľad značky Hedgren.
- Hlavné vrecko na zips s vnútorným vreckom na zips
- Predné vrecko na zapustený zips
- Zadné vrecko na zapustený zips
- Vrecko vnútorné na notebook do 14 palcov
- Bočné vrecká napr. na fľašu, dáždnik a pod.
- Karabína na kľúče
- Nastaviteľný odnímateľný ramenný popruh
- Dlhé uši na nosenie
- Vodoodpudivý materiál
- Logo Hedgren
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tašky cez rameno |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Rozměry V x Š x H: | 30 x 35 x 14,5 cm |
| Výška: | 30 cm |
| Šířka: | 35 cm |
| Hloubka: | 14,5 cm |
| Objem: | 15,23 L |
| Farba: | fialová |
| Hmotnost: | 0,60 kg |
| Farba detail: | světle fialová |
| Materiál: | textil |
| Špecifikácia materiálu: | Polyester / PET |
| Rozšířený: | 15,23 L |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | Hedgren |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.




