Dámsky batoh Hedgren String Akira
Kód: HSTG03-916Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Elegantný dámsky batoh Hedgren String Akira vo svetlo fialovej (podľa výrobcu orchid ice) farbe vhodný pre denné nosenie namiesto kabelky. Váš nový nenahraditeľný batoh je tu – zoznámte sa s vždy spoľahlivým modelom Akira! Tento stredne veľký batoh ponúka množstvo praktických funkcií, vďaka ktorým bude organizácia na cestách úplná hračka. Hlavná priehradka sa otvára do tvaru U, čo umožňuje ľahký prístup k polstrovanému vrecku na 14" notebook. Pri cestovaní oceníte aj šikovný úchyt, vďaka ktorému batoh ľahko nasuniete na madlo kufra - Akira vás tak môže sprevádzať naozaj kamkoľvek. Vnútri je dosť miesta na dokumenty formátu A4, telefón aj telefón fľaša s vodou alebo dáždnik.
- Hlavné vrecko na zips
- Vnútorné vrecko na zips
- Predné vrecko na zapustený zips
- Zadné vrecko na zapustený zips
- Vrecko vnútorné na notebook do 14 palcov
- Karabína na kľúče
- Bočné vrecká napr. na pitie, dáždnik a pod.
- Nastaviteľné popruhy
- Úchyt na zavesenie batohu
- Vodoodpudivý materiál
- Logo Hedgren
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mestské batohy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Rozměry V x Š x H: | 38 x 29 x 13 cm |
| Výška: | 38 cm |
| Šířka: | 29 cm |
| Hloubka: | 13 cm |
| Objem: | 14,33 L |
| Určení: | Dámské |
| Farba: | fialová |
| Hmotnost: | 0,6 kg |
| Farba detail: | světle fialová |
| Materiál: | textil |
| Špecifikácia materiálu: | Polyester / PET |
| Rozšířený: | 14,33 L |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | Hedgren |
| Kapsa na notebook: | 14 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.




