Taška cez rameno Hedgren String Makoto
Kód: HSTG08-916Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Veľmi kvalitná cross taška športového vzhľadu na rameno od belgickej značky Hedgren String Makoto vo svetlo fialovej (podľa výrobcu orchid ice) farbe na novú sezónu pre každú modernú ženu . Taška je vyrobená z veľmi odolného polyesteru s podielom recyklátu PET, je vodoodpudivá s kvalitnými zipsami. Veľkou výhodou tašky je možnosť na boku klipom na šnúrkach s farebnými koncovkami zúženia alebo naopak rozšírenia, podľa aktuálnej potreby uloženia vecí.
- Hlavné vrecko na zips
- Predné vrecko na zapustený zips
- Zadné vrecko na zapustený zips
- Vnútorné vrecko na zips, 2 vnútorné vrecká na telefón a pod.
- Bočné vrecká napr. na pitie, dáždnik a pod.
- Karabína na kľúče
- Nastaviteľný popruh
- Vodoodpudivý materiál
- Logo Hedgren
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kabelky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Rozměry V x Š x H: | 26,5 x 26 x 8 cm |
| Výška: | 26,5 cm |
| Šířka: | 26 cm |
| Hloubka: | 8 cm |
| Objem: | 5,51 L |
| Farba: | fialová |
| Hmotnost: | 0,35 kg |
| Farba detail: | světle fialová |
| Materiál: | textil |
| Špecifikácia materiálu: | Polyester / PET |
| Rozšířený: | 5,51 L |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | Hedgren |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Belgická značka Hedgren navrhuje tašky od roku 1993 s jednou jednoduchou filozofiou a to vyrobiť tašky, ktoré slúžia funkčným potrebám každodenného života a pritom vyzerajú dobre. V priebehu rokov si výrobca uvedomil, že funkčnosť nie je určovaná počtom priehradiek, vreciek či zipsov, ktoré taška má, ale je definovaná skúsenosťou, ktorú majú zákazníci pri používaní týchto tašiek, kabeliek i batohov. Vďaka tomu Hedgren vyvinul tašky, ktoré majú nádherný dizajn, sú štýlové a plne funkčné. Preto je tovar z Hedgren známy v 52 krajinách sveta a obľúbený od Paríža, Šanghaja až po Sydney. Jednoducho taška, ktorá vyjadruje Váš jedinečný zmysel pre štýl, bez kompromisov voči Vaším požiadavkám ohľadne organizácie, taška bez ktorej proste nemôžete žiť a je Vaším spoločníkom pre každý deň.




