Ľadvinka Hedgren String Jun
Kód: HSTG05-916Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Veľmi kvalitná ľadvinka-cross taška športového vzhľadu na rameno od belgickej značky Hedgren String Jun vo svetlo fialovej (podľa výrobcu orchid ice) farbe na novú sezónu pre každú modernú ženu. Jun je taška plná príjemných kontrastov. Pre okolie pôsobí ako malá, štýlová ľadvinka – ale vy viete, že sa behom chvíľky môže premeniť na elegantné crossbody. Hlavná priehradka je prekvapivo priestranná, a pokiaľ potrebujete menej miesta, jednoducho ju stiahnete pomocou farebne kontrastných šnúrok. Vnútri nájdete vrecko na telefón, zatiaľ čo predné a zadné vrecko poskytujú ďalší úložný priestor. Nechýba ani ikonické pútko na kľúče s logom Hedgren. Ležérny štýl podčiarkuje štruktúrovaná látka s gumovými detailmi a vodoodpudivou úpravou. Kovové komponenty sú samozrejmosťou, rovnako ako krásne farebné varianty. A čo je najlepšie? Vonkajší materiál je čiastočne vyrobený z recyklovaných plastových fliaš - takže s taškou Jun potešíte nielen seba, ale aj planétu.
- Hlavné vrecko na zips s vnútorným vreckom na zips
- Predné vrecko na zapustený zips
- Zadné vrecko na zapustený zips
- Karabína na kľúče
- Nastaviteľný popruh
- Vodoodpudivý materiál
- Logo Hedgren
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ľadvinky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Rozměry V x Š x H: | 14,5 x 21 x 4,5 cm |
| Výška: | 14,5 cm |
| Šířka: | 21 cm |
| Hloubka: | 4,5 cm |
| Objem: | 1,37 L |
| Farba: | fialová |
| Hmotnost: | 0,22 kg |
| Farba detail: | světle fialová |
| Materiál: | textil |
| Špecifikácia materiálu: | Polyester / PET |
| Rozšířený: | 1,37 L |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | Hedgren |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.




