Dámska taška Hedgren String Tomoko
Kód: HSTG02-916Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Veľmi kvalitná taška cez rameno športového vzhľadu od belgickej značky Hedgren String Tomoko vo svetlo fialovej (podľa výrobcu orchid ice) farbe. Tomoko sa čoskoro stane vašou obľúbenou voľnočasovou kabelkou - je dostatočne priestranná, aby pojala všetko, čo denne potrebujete, ale zároveň nie je objemná ani ťažká. Vďaka dlhému nastaviteľnému ramennému popruhu a dvom uchom ju môžete nosiť tak, ako vám to najviac vyhovuje. Mäkký, vodoodpudivý vonkajší materiál je čiastočne vyrobený z recyklovaných materiálov, takže je táto taška šetrná k životnému prostrediu aj skvelá pre vašu každodennú organizáciu. Nájdete v nej predné vrecko, zadné vrecko, vnútorné vrecko na telefón, pútko na kľúče a nastaviteľné vrecká na fľaše po stranách – stačí zatiahnuť za farebne kontrastnú šnúrku. Gumové detaily a kovové komponenty dotvárajú vzhľad v našom typickom štýle.
- Hlavné vrecko na zips s vnútorným vreckom na zips
- Predné vrecko na zapustený zips
- Zadné vrecko na zapustený zips
- Bočné vrecká napr. na fľašu
- Karabína na kľúče
- Nastaviteľný popruh
- Vodoodpudivý materiál
- Logo Hedgren
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tašky cez rameno |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Rozměry V x Š x H: | 24,5 x 27 x 12,5 cm |
| Výška: | 24,5 cm |
| Šířka: | 27 cm |
| Hloubka: | 12,5 cm |
| Objem: | 8,27 L |
| Farba: | fialová |
| Hmotnost: | 0,40 kg |
| Farba detail: | světle fialová |
| Materiál: | textil |
| Špecifikácia materiálu: | Polyester / PET |
| Rozšířený: | 8,27 L |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | Hedgren |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.




